Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

Yelezii

Zasłużony
 • Liczba zawartości

  2739
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  15

Ostatnia wygrana Yelezii w dniu 18 Maja 2021

Użytkownicy przyznają Yelezii punkty reputacji!

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Yelezii

Ostatnie wizyty

30104 wyświetleń profilu

Yelezii's Achievements

 1. Yelezii

  Bloger _imvelv

  Podanie przyjęte.
 2. Yelezii

  Bloger - KenjiYT

  Podanie przyjęte.
 3. Yelezii

  Bloger - PLkubiacyPL

  Podanie przyjęte.
 4. Yelezii

  Bloger - Limonkowskyy

  Podanie przyjęte. Możesz dodawać własną zawartość w systemie blogów. Powodzenia w tworzeniu wpisów! Nie pogrubiaj całego tekstu, aby wpisy lepiej wyglądały i wygodnie się je czytało.
 5. Yelezii

  Bloger - TajfereQ

  Podanie przyjęte. Możesz dodawać własną zawartość w systemie blogów. Powodzenia w tworzeniu wpisów! Postaraj się używać czcionki, która będzie dobrze widoczna na różnych urządzeniach. Postaw również na własne słowa, a nie gotowe.
 6. Yelezii

  Bloger - restless

  Podanie przyjęte. Możesz dodawać własną zawartość w systemie blogów. Powodzenia w tworzeniu wpisów!
 7. Cieszę się, że zdecydowałaś się skorzystać z tego pomysłu. Wykonanie graficzne oczywiście ładne. Może ktoś zda sobie sprawę, że komentowanie jakichkolwiek podań w ten o to schematyczny sposób jest bezsensowne. Już gdzieś o tym się rozpisywałem, ale ponowie akurat do tego tematu wypowiedź. Wystawienie osobistej oceny typu: Jestem na tak. Ortografia+, temat+ i estetyka- nie do końca spełnia swoją funkcję. Możemy się domyślać, że dana rzecz w podaniu się podoba, a inna w ogóle jest okropna. Jednak wskazanie np. dlaczego uważamy, że estetycznie wpis jest na niskim poziomie, byłoby lepszą opcją. Wystarczy napisać, że pogrubiony tekst, kolor czcionki czy nawet jej rodzaj po prostu jest naszym zdaniem kiepski i nie pasuje do podania. Wtedy osoba, która ma zamiar przyjąć konstruktywną, zaznaczę konstruktywną krytykę, może się naszym komentarzem zasugerować i poprawić podanie. Oczywiście może się z tym nie zgodzić i kontynuować pisanie w takiej, a nie innej formie. To już nieistotne, zależy to wyłącznie od jednostki. W każdym razie taka opinia jest już bardziej trafna niż napisanie: estetyka+ albo estetyka-. Nastawianie większej liczby plusów czy minusów już w ogóle jest niepotrzebnym zjawiskiem. To już w ogóle pomiesza i zatraci sens waszej wypowiedzi, przez co autor nadal nie będzie wiedział, o co wam tak właściwie chodzi. Stawiałbym nawet na dokładnie zaznaczanie błędów ortograficznych i interpunkcyjnych w podaniach niż pisanie ortografia-. Jest szansa, że kandydat następnym razem takiego błędu nie popełni. To samo, jeżeli chodzi o ocenę tematu i estetyki, która posłużyła wyżej za przykład. To też trafne spostrzeżenie.
 8. Yelezii

  Bloger Wojtulus

  Podanie przyjęte. Możesz dodawać własną zawartość w systemie blogów. Powodzenia w tworzeniu wpisów!
 9. Yelezii

  blogerek

  Podanie przyjęte. Możesz dodawać własną zawartość w systemie blogów. Powodzenia w tworzeniu wpisów!
 10. Podanie przyjęte. Możesz dodawać własną zawartość w systemie blogów. Powodzenia w tworzeniu wpisów!
 11. Yelezii

  Bloger - hubertmaciej1

  Podanie przyjęte. Możesz dodawać własną zawartość w systemie blogów. Powodzenia w tworzeniu wpisów!
 12. WYNIKI KONKURSU! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom! Zbudowaliście łącznie 130 podestów, które wyglądają naprawdę dobrze. I MIEJSCE MuziQ_ II MIEJSCE xAdeXx III MIEJSCE Mikusiia_ & women Kolejne miejsca w konkursie zostaną nagrodzone punktami na trybie. Prezentuje się to następująco: julkaaa28 - 105 punktów StefanLama - 105 punktów MIsiuwa_ - 90 punktów iiHomieChloe - 90 punktów beta20 - 90 punktów https_filuu - 60 punktów Wojtulus - 45 punktów Mr_Sumer - 45 punktów vAicrev_ - 30 punktów iTeoOfficial - 30 punktów Entyperspirant - 30 punktów Areathaa_ - 30 punktów xAidu - 15 punktów VedziQ - 15 punktów _aishay - 15 punktów Majekk_ - 15 punktów koniuchh - 15 punktów CreppyMan123 - 15 punktów
 13. Możesz zbudować to z kimś, ale nagroda przewidziana jest tylko dla jednej osoby.
 14. Pamiętajcie o tym, aby w swoich pracach nie używać zwykłej terakoty o ID 172.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...