Yelezii

Moderator
 • Zawartość

  2004
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Yelezii w Rankingu w dniu 19 Wrzesień 2019

Yelezii posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

282 Lubiany

O Yelezii

 • Tytuł
  ~_~

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Nick z minecraft
  Yelezii

Ostatnie wizyty

13251 wyświetleń profilu
 1. Yelezii

  Blogerek Lukierek

  @Nave otrzymujesz rangę bloger, możesz już tworzyć zawartość w systemie blogów ( https://forum.krainamc.pl/blogs/ )
 2. Ze względu na powyższe problemy techniczne przedstawione przez _Muneyuki_, które uniemożliwiają jej podanie wyników, przedstawię je w jej imieniu. WYNIKI KONKURSU BUDOWLANEGO! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom! Podium prezentuje się następująco: I MIEJSCE Monika103 II MIEJSCE julkaaa25 POZOSTALI UCZESTNICY: p1collos_ xX_Kubus_Xx Nagrody zostaną przyznane poszczególnym osobom przez _Muneyuki_, gdy będzie miała możliwość ich nadania.
 3. Yelezii

  Bloger - collie303

  @Collie303 otrzymujesz rangę bloger, możesz już tworzyć zawartość w systemie blogów ( https://forum.krainamc.pl/blogs/ )
 4. Yelezii

  Bloger [ignacy1]

  @ignacy1 otrzymujesz rangę bloger, możesz już tworzyć zawartość w systemie blogów ( https://forum.krainamc.pl/blogs/ ) Piszesz poprawnie, ale zwróć uwagę na wartość merytoryczną tekstu, bo faktów historycznych mieszać nie można.
 5. @ceillarxqueen otrzymujesz rangę bloger, możesz już tworzyć zawartość w systemie blogów ( https://forum.krainamc.pl/blogs/ )
 6. Yelezii

  Bloger

  @Patiqq otrzymujesz rangę bloger, możesz już tworzyć zawartość w systemie blogów ( https://forum.krainamc.pl/blogs/ ) Proszę jednak, aby pilnować składni zdań i odpowiednio dobierać słowa.
 7. Ciekawy przykładowy wpis. Pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym również jest okej.
 8. WYNIKI KONKURSU! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i gratulujemy zwycięzcom! Podium prezentuje się następująco: >>> KATEGORIA OPOWIADANIE <<< I MIEJSCE zolnierzyk II MIEJSCE Diabliica_ III MIEJSCE Tae >>> KATEGORIA WIERSZ <<< I MIEJSCE Zyleta II MIEJSCE xKamilcia III MIEJSCE pankubass >>> WYRÓŻNIENIE <<< __Lokumi__ Wybór nagrody zgłaszajcie w wiadomości prywatnej.
 9. Wyniki zostaną podane dnia 06.10.2019 roku.
 10. Przypomnienie: @xSamciaa, @pankubass, @Maykah, @Diabliica_, @Gracek9689itsme, @_Netvork_, @__Lokumi__, @Nidrao Wszystkie prace należy dostarczyć maksymalnie do końca dnia 04.10.2019 roku (piątek) .
 11. >>> Konkurs Pisarski na opowiadanie i wiersz! <<< Witajcie! Postanowiliśmy ogłosić dla Was Konkurs Pisarski. Odbędzie się on na forum. Każdy może wziąć w nim udział! Wystarczy, że napisze opowiadanie lub wiersz o dowolnej tematyce. Wybór zależy od Was. Możecie popisać się własną twórczością i stworzyć coś naprawdę interesującego. Zgłaszać należy się w tym wątku z podanym poniżej wzorem. > [Nick] - opowiadanie/wiersz (ewentualnie wystarczy sam nick, gdy jeszcze nie macie pewności co napiszecie) > WYMAGANIA: Prace muszą zostać wysłane w wiadomości prywatnej do @Yelezii (https://forum.krainamc.pl/profile/10771-yelezii/) Tematyka prac jest dowolna, ale nie mogą one łamać regulaminu forum. Opowiadanie musi zawierać co najmniej 3000 znaków. Wiersz musi zawierać co najmniej 12 wersów. Praca musi zostać wysłana do organizatora konkursu do dnia 04.10.2019 roku. > INFORMACJE: Nagrody przyznawane będą oddzielnie za opowiadania i wiersze (są to dwie kategorie). Nagrody z konkursu obejmują serwer KrainaMc oraz MojeMc. Ranga na KrainieMc będzie przyznawana na jeden, wybrany tryb. Można zgłosić się tylko w jednej z dwóch kategorii (opowiadanie lub wiersz). Mogą pojawić się wyróżnienia, ale jest to zależne od liczby uczestników i od wykonanych przez nich prac. Osoba, która zajmie miejsce na "podium" będzie mogła zdecydować, którą z proponowanych nagród otrzyma. Plagiaty będą karane (wykluczenie z konkursu). > NAGRODY: I miejsce = GIGANT (KMC) lub 1500 tokenów (MMC) II miejsce = TYTAN (KMC) lub 1000 tokenów (MMC) III miejsce = HEROS (KMC) lub 500 tokenów (MMC) Administracja serwera KrainaMc.pl zastrzega sobie prawo do powołania dodatkowych osób do komisji sprawdzającej prace. (na stan 19.09.2019 jest to Yelezii) Administracja serwera KrainaMc.pl zastrzega sobie prawo do szybszego/późniejszego zamknięcia konkursu, i wcześniejszego/późniejszego podania wyników. Administracja serwera KrainaMc.pl zastrzega sobie prawo do edycji tematu w dowolnym momencie, i nie poinformowania użytkowników o tym. Życzymy powodzenia oraz natchnienia do pisania! Administracja KrainaMc! ^-^
 12. Nie żeby coś, ale po co pisać wpis, który jak sama mówisz, nie ma sensu? Wpisy mają zawierać jakąś 'wartość'. Wiadomo, że informacje odnośnie bloga pisać można, ale na przyszłość, nie takie coś jak teraz : D. Nieważne*
 13. Yelezii

  ... List do nikogo ...

  Przyznam, że jest to naprawdę fajne.
 14. @Mroczna_Dama otrzymujesz rangę bloger, możesz już tworzyć zawartość w systemie blogów ( https://forum.krainamc.pl/blogs/ ).
 15. Yelezii

  [Blogerka] Nidrao

  @Nidrao otrzymujesz rangę bloger, możesz już tworzyć zawartość w systemie blogów ( https://forum.krainamc.pl/blogs/ ).