vJulkaa_

Helper
 • Zawartość

  577
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

71 Nawet nawet

O vJulkaa_

 • Tytuł
  I always come back

Informacje

 • Płeć
  Nie powiem
 • Nick z minecraft
  julkaaa25 ;))

Ostatnie wizyty

3082 wyświetleń profilu
 1. vJulkaa_

  Zmień Trochę nick!

  DiszuNaVaniszu
 2. vJulkaa_

  Kogo wolisz?

  Czaki18 Dshimen czy Spajdi?
 3. vJulkaa_

  [Bloger] _Madzja_Gejzel_

  Mr Ortografia +/-, Interpunkcja -, Estetyka +, Temat +/-. +/-, jednym slowem Neutral.
 4. 1. Nick: vJulkaa_ aka julkaaa25 2. Imię: Julka. 3. Wiek: 13 (rocznikowo 14). 4. Od jak dawna jesteś w tym klubie? Od dziś XD. 5. Dlaczego chcesz być Jr Modem? Chcę być JrModem, ponieważ widzę że brakuje wam administracji oraz chcę pomagać klubowiczom. 6. Ile godzin tygodniowo możeś poświęcić na ten klub? Ok. 7 godz tygodniowo (wiem, że to mało lecz mam też życie prywatne). 7. Czy byłeś kiedyś karany w tym klubie? Nie. 8. W jakim stopniu umieć używać komend jr moderatora? (1-10): 10 9. Czy byłeś w jakimś klubie Moderatorem? Byłam i dalej jestem. 10. Napisz coś o sobie (Minimum 5 zdań): Mam na imię Julia. Obecnie posiadam 13 lat, lecz we wrześniu będę mieć 14. Bardzo lubię robić filmy na YouTube z Gacha Life. Uwielbiam bawić się ze zwierzątkami oraz nienawidzę mojej młodszej siostry. Interesuję się sportem i malowaniem.😜
 5. Wzór składania podań. 1. Nick 2. Imię 3. Jak oceniasz swoje umiejętności korzystania z funkcji moderacyjnych (oceń 0-10)? 4. Napisz coś o sobie Zapraszamy do składania podań!
 6. Witaj! Dziś otwieramy rekrutacje na Moderatora naszego Klubu. Możliwe jest, że to właśnie ty będziesz mógł zostać Moderatorem! Wzór składania podań będzie w innym wątku. Podania można zgłaszać do końca miesiąca. Wyniki zostaną podane w Marcu. Podania oceniać będą vJulkaa_, Maykah oraz qnowek. Zachęcamy do składania podań! Powodzenia!
 7. vJulkaa_

  Bloger | pepsi1

  mEh Ortografia +/-, Interpunkcja +/-, Temat -, Estetyka +. Neutral -. Fenk.
 8. vJulkaa_

  BLOGER norbiq12

  Proszę cię... nie pisz już pod swoim podaniem na blogera, dostaniesz punkty za spamowanie i będziesz miał mniejsze szanse na otrzymanie rangi.
 9. vJulkaa_

  ekipa ts xD

  Nie kazdy skarbie ty moje
 10. vJulkaa_

  BLOGER norbiq12

  ... Ortografia +/-, Interpunkcja -, Tematyka -, Estetyka - (podanie się zlewa), Podanie bardzo krótkie, w przykładowym wpisie nie o to chodzi. Zobacz sobie w innych zgłoszeniach co to znaczy 'Wstaw tutaj przykładowy wpis'. Ocena negatywna (nie). Powodzenia
 11. vJulkaa_

  Jedna literka

  M
 12. vJulkaa_

  Jakie imię pasuje osobie wyżej

  Wiktoria 😂
 13. vJulkaa_

  ekipa ts xD

  No XD