Skocz do zawartości
KrainaMc.pl

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 12/10/20 uwzględniając wszystkie działy

 1. Witajcie, Postanowiliśmy zorganizować konkurs na temat "kraina lodu". Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, jak i również staranność wykonanej pracy. Prace powinny zajmować całą działkę (jeśli nie masz już wolnych działek to możesz napisać do mnie to ci ją dam oraz możecie budować na max dwóch działkach). Zgłaszamy się w tym wątku do 21.12.2020r. (jeśli nie masz konta na forum, a chcesz się zgłosić, możesz napisać do mnie), według tego wzoru: Nick: ID działki: Główną nagrodę otrzymają pierwsze trzy miejsca (tokeny + dodatkowa działka obok spawna), będą również nagradzane wyróżnienia (tokeny). Jeśli działka jest budowana przez dwie osoby to tokeny zostaną przyznane po połowie (nie ma innego podziału). Życzymy wam udanych świąt i udanego budowania!
  3 punkty
 2. Wielkimi krokami zbliżają się święta. Z tej okazji ogłaszamy na trybie Creative konkurs budowlany pod tytułem "Miasteczko Świątecznych Słodyczy". Praca powinna zajmować całą działkę. Najbardziej punktowana będzie kreatywność. Do wygrania tokeny, a w przypadku wyróżniających się prac dodatkowa działka w pobliżu spawnu. Zgłoszenia prosimy składać w tym wątku podając swój nick i numer działki, na której można znaleźć budowlę konkursową zgodnie z poniższym szablonem. Nick: ID działki: Działki można zgłaszać do 21 grudnia 2020 r. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.
  2 punkty
 3. Pokaż screenshota na dowód niewinności
  2 punkty
 4. 1 punkt
 5. Jednak odwołuje. Sorka ale dowiedziałam się ze nie będę miała dostępu do laptopa na którym gram w Mc.
  1 punkt
 6. Nieraz komuś się nie chce zmieniać np. połowy działki na inny block ręcznie, więc potrzebna jest pomoc worldeditem, więc faktem jest to, że czasami jest to wykańczające :))
  1 punkt
 7. tak ja x glitchi
  1 punkt
 8. Adorabb1e x pesaczi = adorasaczi XDDDXXXX
  1 punkt
 9. 1. Nick: @Wojtulus, @ignvss_ 2. Tematyka budowli: Śnieżna kraina 3. Tryb: Creative 1.8 (#2) 4. ID działki (dostępne na tabliczce, na jej rogu po prawej od respu): 142;126. Pozwolę też dodać, iż @invss_ pomagała w niektórych częściach, mam na myśli zamienianie blocków na inne, pomoc wandem oraz budowanie dekoracji. Nie chciała ona natomiast wziąć udziału wraz z nami.
  1 punkt
 10. Screenshot to jet taki dowud jeśli go niepokażesz niema o czym gadać
  1 punkt
 11. Lubię cię za dojrzałość mentalną
  1 punkt
 12. ja x wojtulus ❤️
  1 punkt
 13. 0 punktów
 14. Pesaczi x alinol
  0 punktów
 15. pesachii x arton
  0 punktów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...