Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Ostatniej godziny
  2. Julka dawaj na ts3 :D

3. _Elijxh

Sesja zdjęć

Og postaram się wuasnorynxznie (jak wrócę Do domUXd)
  4. Nerminka

Sesja zdjęć

To mnie wklej jeszcze na ladne tla
  5. _Elijxh

Sesja zdjęć

ZE JA NIE UMIEM?!?!?!?! JA CI ROBILAM MONSZU MUJ TY!
  6. _Elijxh

Szipy

Ja się zgadzamXD ZEmoKP x zolnierzyk
  7. Ogółem to parkour niedawno był budowany (chyba przed lutym, nie pamiętam) przez byłego opiekuna trybu ZEmoKP. Nie wierzę, że te parkoury wam się tak szybko nudzą XD. Mi osobiście ten pomysł się niezbyt podoba, Ale decyzja należy do opiekuna Yelezii. Pozdrawiam Elij.
  8. Witam Serdecznie. Przychodzę z propozycją i tak jakby nie mam się co wiele rozpisywać. Skoro RealLife to takie odwzorowanie życia, to czemu by nie dodać kredytów? Wszystko polegało by na tym, że możemy wziąć kredyt (oczywiście dodając jakiś limit np. max. 7k) który następnie musimy spłacić. Tak czy inaczej coś w tym stylu. Liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycji. Pozdrawiam Nerminka
  9. Daje ci bana bo pan Tadeusz jest na propsie 😁
  10. Daje ci bana bo masz fajnego kota na profilowym
  11. Daje ci bana bo masz 218 postów
  12. p1collos_

Szipy

Maykah x Dexoit = SHIP BITCHES
  13. Nerminka

Sesja zdjęć

We mi zrób taką sesje.
  14. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Propozycja została odrzucona
  15. PS. W niektórych wpisach może pojawić się mój własny filmik gdzie niektóre rzeczy przedstawię
  16. _Elijxh

Szipy

Smiechlam XDDD Dexoit x Maykah ❤❤
  17. Nick: Diortigo Data zbanowania: 16-07-2019 Kto zbanował: pecheeta Powód bana: Używanie nielegalnego oprogramowania między innymi chest esp. Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): KrainaMc Czy uważasz, że kara ci się należała?: Sądzę że kara się należała mi się w jak najwyższym stopniu ponieważ sam wiem że nie powinno się go używać takiego typu oprogramowania. O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Proszę o skrócenie kary do 12 dni Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): pemanentny Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: Prośbę o unbana motywuje natychmiastową poprawą swojego zachowania i skasowanie nie legalnego oprogramowania które również może uprzykrzać grę innym graczom. Chcę poprawić swoje zachowanie i jestem w pełni świadomy tego co zrobiłem. Bardzo przepraszam osobę urażoną przeze mnie m.in Moderatora serwera ,,pecheeta'' który na własne oczy zobaczył jakiego rodzaju ułatwienia gry używam. W pełni przepraszam i obiecuje poprawę swojego zachowania
  18. Maykah

Szipy

Na pewno nie te z szynki, fu
  19. A ja proszę o to, byś nie spamił tymi postami. Jak dobrze rozumiem, nie możesz się zarejestrować na nick BarczeQ, tak?
  20. Jak odpali mi dzisiaj ts to możemy pogadać? O tym przedłużeniu bana chcę pogadać. 

21. Ponieważ chce sie zalogować na serwer: KrainaMC.pl i gdy wchodze ,to nie moge sie zarejestrowac bo ktos inny sie na moje konto juz zarejejestrował i teraz tak ja posiadam konto premium z nickiem BarczeQ jakas osoba posiadajaca non premium sie zalagowała pod moim nickiem , czy mozna jakos usunac to czy nie, bo bardzo chce pograć. 😆 Prosze o odpowiedź
  22. Ponieważ chce sie zalogować na serwer: KrainaMC.pl i gdy wchodze ,to nie moge sie zarejestrowac bo ktos inny sie na moje konto juz zarejejestrował i teraz tak ja posiadam konto premium z nickiem BarczeQ jakas osoba posiadajaca non premium sie zalagowała pod moim nickiem , czy mozna jakos usunac to czy nie, bo bardzo chce pograć. :> Prosze o odpowiedź
  23. _Elijxh

Sesja zdjęć

Oo, ale to ładnie wygląda o:
  24. Od jakiegoś czasu śledzę twoje poczynania na forum, widziałam twoje pożegnanie z Mc w kąciku zwierzeń oraz twoją rezygnację. Tymczasem widzę, że znów aplikujesz o rangę. Mogłabym zapytać czym jest spowodowane to wszystko? Mniejsza, przechodząc do samego podania: Ortografia + Estetyka + Interpunkcja +/- Przykładowy wpis +++ Tematyka +++ Cały wpis jest dobrze rozwinięty i napisany. Jestem na duże tak, powodzenia. P.s. Popracuj nad składnią zdania, tak jak to napomniała @_Elijxh.
  1. Pokaż więcej aktywności