Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Ostatniej godziny
  2. Limonewskyy

Konkurs [Forum]

Gdybym wygrał to chce na KrainaMc
  3. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
  4. To nie jest wystarczający dowód na to, że cię oszukał. Jeżeli masz film, to dodaj go w nowej skardze. Odrzucam.
  5. Limonewskyy

Konkurs [Forum]

Nick : Limonewskyy Wiersz
  6. hajs a możesz podać powód?
  7. Data wydarzenia: 17.06.2019Twój nick w grze:xBananekNick oskarżonego:NiktWaszngTryb na którym się to wydarzyło: SkyblockTreść oskarżenia: gracz chcial kupic odemnie beacona za 50000$ powiedzial ze da mi pieniadze jak mu dam pierwszy beacona po czym za miast dac 50k dsl 5k Dowody (screen | film):
  8. @KiciaK, jako właścicielka klubu nie powinnaś obrażać innych użytkowników :://.
  9. Dobra, niestety nie wbiło. Konkurs organizujemy jutro (18.06).
  10. Julionellie

Zdjęcie grupowe

Ale jak dostane ub idziemy z całym crv idziemy na melanż og?!?!
  11. Dzisiaj
  12. kopalnia bedzie zmieniana, losowe surowce troche trudnosc zrobic przy tak małym miescie nie jest potrzebne kanalizacje w sumie sa juz pod miastem tylko nie ma do nich wejscia teraz sa ważniejsze rzeczy do zrobienia moze w przyszłosci ufo było zatopione w jeziorze ale przy jego zmianie zostalo usuniete dodawanie farm nie jest aktualne planowane średnio potrzebne można przeciez kupic zlote/diamentowe meble w sklepie dla graczy przystosowanie autobusu do aktualnego systemu pojazdow jest zbyt skomplikowane i slabosc wykonywalne
  13. Yelezii

BedWars

Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
  14. Dzięki za zgłoszenie, gracz zostanie zbanowany. Pozdrawiam
  15. midom

jojo

Siema ludzie, tak trochę inaczej niż mam w zwyczaju. Trochę (hehę) nie gram na krainie ostatnio, więc takie pytanko, ktoś może mi opisze w skrócie co tam słychać? Z góry pozdro moje miśki i cukierki 😘
  16. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
  17. Podaj nick do zarejestrowania
  18. Data wydarzenia: 17.06Twój nick w grze: MrsAnia123Nick oskarżonego: King_Of_The_LifeTryb na którym się to wydarzyło: BedWarsTreść oskarżenia: scaffoldDowody (screen | film):
  19. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został przeniesiony do archiwum
  20. Data wydarzenia: 17.06.2019 Twój nick w grze: Skarki12 Nick oskarżonego: 69rain Tryb na którym się to wydarzyło: Creative 1.8 Dowody (screen | film):
  21. również mam screeny i byłem wtedy
  22. 1. Zmiana wyglądu kopalni na coś bardziej realnego (np kopalnie jak w minecraft) Zamiast kasy z kamieni kasa leciała by z surowców losowo rozrzuconych w tunelach tej kopalni. Każdy surowiec mógł by dawać inne wartości np diax 1$ a węgiel 0.2$ (przy taki założeniu musiały by one pojawiać się losowo) 2. Dodanie metra. (alternatywa dla przystanków) 3. Dodanie kanalizacji pod ulicami (tak wiem nie jest to potrzebne nijak, to raczej propozycja czysto kosmetyczna) 4. Dodanie góry (coś w stylu Góra Chiliad z GTA,) po górze mogła by biec trasa wspinaczkowa ( z możliwością spadnięcia i złamania sobie karku;czytaj zgonu) 5. Wykorzystanie w jakiś sposób ufo znajdującego się obecnie poza granicą mapy ( zrobić porwania przez kosmitów) 6. Pozwolić na posiadanie farmy na działkach (tylko działkach za 30k) Bo jaki mieszczuch co ma działeczkę za miastem nie ma tam ogródka? Z racji na to że motyki nie da się używać, podam sposób jak takie farmy mogły by być dodane. Dodać blok zaoranej ziemi do sklepu, zablokować możliwość stawiania tego bloku w wszystkich regionach poza działkami oraz wprowadzić ograniczenie by na działce naraz mogły się znajdować tylko np 24 bloki farmy (zdaje sobie sprawę że taki system byłby trudny do dodania i nawet jeśli się przyjmie to jego realizacja zajmie sporo czasu) 7. Po śmierci gracz mógłby pojawiać się przed szpitalem (tak wiem pomysł z GTA) 8. Więcej mebli w sklepie SVIP/EVIP (obecnie meble są rubinowe, proponuje wprowadzić diamentowe oraz złote) 9. Dodanie nowego pojazdu Tupu autobus. Mam nadzieję że komuś przypadną te pomysły/uwagi do gustu pozdrawiam wujcio Spoksik! 😘
  23. Seba co do ubrań nikt z tego nie korzysta bo za drogie są xD
  1. Pokaż więcej aktywności