Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

1. Ostatniej godziny
  2. Przepraszam bardzo ale ja np nie gram więc nie wszyscy ...
  3. Pa winajs smutno mi że mnie nie oznaczyłaś ale pa miłej nauki
  4. Dzisiaj
  5. Dzięki za zgłoszenie, wszyscy zostaną ukarani.
  6. Dzięki za zgłoszenie, gracz zostanie ukarany. Banned.
  7. Wczoraj
  8. Jestem jak najbardziej za tą propozycją gracze mieli by drugą szansę oraz mogliby się popisać swoimi umiejętnościami (nie wiem typu pvp)oraz myślę że wielu graczy z odrzuconą prośba o unbana byłaby zadowolona oraz wdzięczna a unbana all nie było już dawno bardzo (bodajże rok temu trochę to już jest) myślę że wiele osób się ze mną zgodzi oraz popiera moją wypowiedź.
  9. Data wydarzenia: 21.05.2019 23:30 okołoTwój nick w grze: HypeR1Nick oskarżonego: Madvx, MrCreeper550, matisiak24Tryb na którym się to wydarzyło: SKYWARSTreść oskarżenia: Grałem sobie z pewną osobą w sw. Byli tam własnie Ci gracze i zazwyczaj ich zabijałem i wygrywałem rundy. A oni zaczęli wyzywać nas. Np. cały czas nas shiftowali i mówili ze chcą nas ze tak powiem "wyruchać" niestety akurat tego nie zrobiłem ss ale mam inne ss. Proszę spojrzeć i oczekuje jakiejś reakcji z waszej strony. Dziękuję.Dowody (screen | film):
  10. Nick:Data zbanowania: Kto zbanował: Powód bana: Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): Czy uważasz, że kara ci się należała?: O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: dostosuj się do tego ładnie
  11. Kapris

Unban

Jak pisałem na serwerze, Optifine + txt, dla przykładu https://minecraft.org.pl/kategorie/mods/238-optifine /\ | | Tutaj masz wersje z optifine wraz z filmikami jak wgrać. A poniżej masz wersje z txt na FPS, jak widzisz takie opisy 64x64 lub 32x, to im mniej tym grafika zasadniczo powinna być gorsza, lecz poprawi ci to bardziej optymalność gry. | | \/ https://www.planetminecraft.com/resources/texture_packs/tag/fps/ https://minecraft-resourcepacks.com/category/fpsboost/
  12. Bo tak jest? Ile razy na ts gadaliście o swoich makrach poukrywanych w różnych miejscach, jeden to w win32 gdzieś niby chował pod inną nazwą.
  13. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została odrzucona
  14. Taaaa zapomniałeś dodać co też ci pisałem że serwer wykrywał że masz reacha więc uprzedzilem go chwilę przed tym jakby chciał ciebie banować. Może ten Reach nie działał może tak wystarczyło mi że go masz włączonego w jakiejś postaci
  15. DShimen

unban

Wiadomość wygenerowana automatycznie. Prośba o unbana została odrzucona
  16. Za kilka dni i tak wróci. Wiadomo jak kończą się takie pożegnania.
  17. xinvisible__

Shipy V2

xinvisible__ + Philophobia__ = (….) [Philophobia__ wymyśl coś xd] xinvisible__ + Hermione_11 = Hermisible
  18. W tej zabawie chodzi o stworzenie shipu , który znajduje się już w nicku tych 2 kochających się osób . Podam przykład : PusheenCat + ignacy1 = ignasheen1 , lub Pushgnacy1
  19. Daję ci bana, bo tak (bardzo oryginalnie)
  20. Nick:topka_pajcu Data zbanowania: 19 maja 2019 Kto zbanował: DShimen Powód bana: ,,Reach" Serwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): Krainamc Czy uważasz, że kara ci się należała?: Uważam to za lekkie nieporozumienie O co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): całkowite zdjęcie kary lub skrócenie Typ bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): perm Czym motywujesz swoją prośbę o unbana: siema, przychodze z prosba o ub. pare dni temu zbanowal mnie dshimen za moda o nazwie reach ktorego co prawda mialem ale nie w uzyciu, bo nie dzialal. co prawda moj blad ze nie usunalem tego wczesniej i wzbudzilem podejrzenia, za co przepraszam. bardzo chcialbym znowu grac na krainie. obiecuje ze tym razem zanim cokolwiek zaczne uzywac to spytam czy jest to dozwolone oraz nie pozwole zeby powtorzyla sie ta wpadka ;v bede wdzieczny za unbana albo skrocenie tej kary.
  21. Mnie nie oznaczylas :C I papa, wroc do nas kiedys
  22. Nazwa tematu powinna wyglądać: [Propozycja] działka/klub Tu macie pole do popisu. Rozpiszcie tylko propozycję. Uwaga! Gdy Administrator spyta Ciebie o rozwinięcie propozycji lub o co innego masz 48 godzin na odpisanie na jego pytanie, inaczej temat zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.
  23. Wiadomość wygenerowana automatycznie. Temat został zamknięty. Podanie zostało przeniesione do archiwum jako kopia.
  24. Dzisiaj xFIluu_ Banzanic123 (czy jakos tak) Easyhc Oszukał mnie
  25. Nick:damianno007Data zbanowania: 21.05.2019Kto zbanował: DShimenPowód bana: Cheaty/Zewnetrzne programy/logoutSerwer ('KrainaMc' lub 'MojeMC'): krainamcCzy uważasz, że kara ci się należała?: Jeszcze jakO co prosisz? ('całkowite zdjęcie kary' lub 'skrócenie kary'): Proszę o całkowite zdjęcie karyTyp bana ('Czasowy na {czas}' lub 'permanentny'): permanentnyCzym motywujesz swoją prośbę o unbana: O to ze postanawiam poprawę
  1. Pokaż więcej aktywności