• wpisów
    14
  • komentarzy
    203
  • wyświetleń
    799

Wpisy na tym blogu

 

Futerkowy FreeBuild ヾ(≧∇≦)ゞ

Ostatnio kiedy się strasznie mi nudziło to odwiedzane przeze mnie były różne tryby i zatrzymanie się na chwilę na FreeBuildzie było ciekawe. Prawie, że martwy tryb, ale jaka miła i ciekawa administracja. W każdym jakby dniu coś innego się porobiło więc nie mogę jako "naczelny hejter" aż tak hejtować tego trybu.  Fajnie gdybyście czasem tam zajrzeli uwu  Jak szkoła mija? Macie hybrydowe czy online?

StefanLama

StefanLama

 

Futerkowe podania (╭☞•̀o•́)╭☞

Hejka! Ostatnio sporo podań się przewinęło przez forum i szczerze zastanawiam się czy niektórzy może nie piszą komentarzy na kalkulatorze (?). Chodzi o kwestie oceniania podań, zawierają one najczęściej treść:  Estetyka: -  Temat: -  Ortografia: + Jestem na neutral +  Byłoby naprawdę fajnie gdyby oceny były bardziej "uargumentowane" (albo chociaż pisane ciekawiej niżeli same wstawianie "+", "-") Ꮚ⁰ꈊ⁰Ꮚ To tak tylko moja opinia, życzę miłego weekendu i dziękuję @Yelezii za ciekawy po

StefanLama

StefanLama

 

Wasza kreatywność ("wasza" to za duże słowo) (゚ー゚;

Hejka, dawno mnie nie było, ale cóż, czekanie na prace wszystkich co bardzo chcieli coś narysować, się przedłużyło, jednak i tak nie zaowocowało x'D Dziękuję @Reniferciia za mema! I wybacz, że także oczekiwałaś aż tyle na ten wpis!  Jak wam mija szkoła? Przyzwyczailiście się już czy dalej ciężko wam wstawać? Macie jakieś sprawdziany zapowiedziane?   Mem od Renifercii.

StefanLama

StefanLama

 

Futerkowa kreatywność (・ω<)☆

Hejka naklejka, dawno nic nie zostało przeze mnie wstawione, ponieważ mam sporo na głowie, ale ale ( • ̀ω•́  )✧ Mam pomysł, a jest on taki, by zrobić dla was coś w rodzaju "Dnia kreatywności", czyli, że w ten jeden dzień będziecie mogli przesłać mi na PRIV mem/komiks (zgodny z regulaminem), który wstawię! Będziecie więc mogli podzielić się swoim ciekawym artystycznym talentem ♡^▽^♡ Jeśli oczywiście pomysł wypali, to kolejny post będzie dla was i o was uwu.  Miłego wieczoru, wyśpijcie się! 

StefanLama

StefanLama

 

Futerkowe skargi _(:3」∠)_

Hej, dzisiaj o dość późnej porze wstawiam wpis, ale to przez to, że mam sporo na głowie (a dodatkowo trochę mi się posypała jedna przyjaźń...) także nie bądźcie źli x')).  Składaliście już skargi na graczy/administracje? Czy raczej to nie wasza bajka?   

StefanLama

StefanLama

 

Futerkowe potyczki ┌( ಠ_ಠ)┘

Najczęściej na Krainie mam taki problem, że gdy gram ze znajomymi, to są oni razem w teamie a mi trafiają się osoby całkowicie nie znające zasad gry XD Świetnie wtedy zbiera się diamenty, kiedy oni są już ulepszeni na maksa, a obsydianu to chyba z cztery warstwy mają :((. Jak to wygląda u was? Trafiacie na ogarnięte teamy czy raczej nie?

StefanLama

StefanLama

 

Futerkowe zyskiwanie wyświetleń ` ͜ʖ´

Wiecie co jest dobre w byciu nieaktywnym? To, że można naprawdę sporo wyciągnąć wiedzy z innych blogów i przemyśleć co dać by zostać na tak zwanej "fali". Poprzedni tydzień (jak i ten) mam napchany sprawami więc posty będą rzadziej się pojawiać (?).  Ja osobiście lubię nowe forum.

StefanLama

StefanLama

 

Futerkowe odpowiedzi ┐( ̄ヮ ̄)┌

Hej! Znowu się spotykamy na tym blogu, jak wiecie, bądź nie, w niedziele został dodany post gdzie mogliście pytać o dosłownie wszystko. I widzę nie próżnowaliście, pytań było tak dużo, że samo odpowiadanie na nie zajęło mi około dwie godziny. Mam nadzieję, że było warto i chociaż jedna osoba wytrwa do końca tych ponad stu pytań!  Nie przedłużając, bo i tak przed wami sporo czytania, zapraszam.    Grasz na MojeMc? Tak, ale zdecydowanie rzadziej niż na Krainie. Masz swój ulubiony try

StefanLama

StefanLama

 

Futerkowa niedziela! \(≧▽≦)/

Hej hej! Dzisiaj mamy niedzielę, co za tym idzie będzie to "Dzień pytań" na moim blogu. Możecie też mnie pytać oczywiście. Więc jakie jest pytanie?  Bardzo proste! ~ Na jakim trybie gracie?  Mnie można spotkać praktycznie na każdym trybie, ale najbardziej lubię grać na BedWars. Mimo irytacji jaką pałam gdy przegram to wciąż mój faworyt wśród trybów x'D.  Życzę wam słonecznej i miłej niedzieli! Byście wypoczęli w pełni ^-^.

StefanLama

StefanLama

Futerkowe PvP ᕕ(╯°□°)ᕗ

Futerkowe PvP ᕕ(╯°□°)ᕗ

Hej hej, jak widzicie jakoś poszło i ta ranga blogera jest już w moich parszywych rękach. Co za tym idzie będę was nękać swoimi jakże cudownymi (!) pracami.  Nie wiem jak to jest u innych, ale mój start na trybie PvP wyglądał właśnie tak jak zostało to przedstawione w pracy x') Niedoświadczony gracz i sami pro wojownicy, eh.  W takim razie jak wyglądały wasze początki z tym trybem (oczywiście jeśli było wam dane na nim zagrać)?  

StefanLama

StefanLama