Szalone Przygody ĸoaѕa

  • wpisów
    10
  • komentarzy
    41
  • wyświetleń
    265

Wpisy na tym blogu

 

Opis Plushtrapa

Hej! Dziś women mnie poprosiła o opis plushtrapa. Akurat znalazłam chwilę czasu na jego opisanie. Opis Plushtrapa Plushtrap, jak jego nazwa wskazuje, jest pluszową wersją Springtrapa. W przeciwieństwie do pierwowzoru nie jest bardzo zniszczony. Posiada tylko małe uszkodzenia w okolicach czoła i uszu. Plushtrap podobnie jak wszystkie Koszmarne animatroniki posiada ostre zęby. Nie ma tęczówek w oczach, albo są one bardzo ciemne. Plushtrap jest bardzo niski. Kolor jego kostiumu jest dużo jaśniejszy od Springtrap'a. Różnicą pomiędzy Springtrapem a Plushtrapem jest również to, że ten pierwszy ma pięć palców na każdej dłoni, a drugi tylko cztery. Jumpscare Plushtrap mimo, że nie jest koszmarny to potrafi atakować, jak oni. Wraz z Koszmarny Fredbear'em i Nightmarem należy do nielicznej grupy animatroników, które mogą atakować tylko na jeden sposób. W przypadku Plushtrap'a polega on na tym, że skacze na protagonistę, chwyta go za głowę lub barki i kłapie swoją paszczą przed jego twarzą przy tym nieustannie się trzęsąc. Jego Jumpscare jest niemożliwy do wykonania pod tym względem, że siła grawitacji na niego nie działa.  

vJulkaa_

vJulkaa_

 

— Opis Funtime Foxy + Opis Mangle —

Hejko! Postanowiłam robić opisy animatorników z gry FNaF (Five NIghts at Freddy's). Wpisy z opisem animatornika będą się pojawiać co 1-2 dni. Na dole znajduje się opis Funtime Foxy i Mangle. Miłego czytania :D. A więc zacznijmy od Funtime Foxy. Prawdopodobnie ten animatornik był wzorowany na Mangle.   Wygląd. Funtime Foxy jest podobny do Mangle. Jest biało-różowy, a oczy ma koloru żółto-złotego. Animatornik ma czerwoną muszkę i biało-różową ''sukienkę''. Na jego pysku znajdują się trzy czarne kropeczki i czarny nosek. Wokół oczu ma różowe prążki. Funtime Foxy nie różni się od innych animatorników na scenie.   Zachowanie. Funtime Foxy jest animatornikiem z FNaF Sister Location (SL). Na początku gry razimy go prądem. Lepszy kontakt z nim mamy jednak w nocy trzeciej. Przechodzimy wtedy przed Funtime Adoratorium w którym Funtime Foxy się znajduje. Hand Unit mówi nam, żebyśmy świecili jak najrzadziej, ale podobnie jak poprzedniej nocy powinniśmy robić dokładnie na odwrót. Należy włączać latarkę kiedy tylko jest taka możliwość, żeby animatornik nas nie dopadł. Gdy wracamy z Parts & Service nie możemy się przed nim obronić, bo i tak dostaniemy jumpscare. Zdjęcie Funtime Foxy.   MANGLE. Mangle to animatornik podobny do Funtime Foxy (obraz wyżej). Jest biało-różowy z żółtymi oczami i czerwoną muszką. Jest to nowsza wersja Foxy'iego (w poprzednim  wpisie było zdjęcie Foxy'iego). Kiedyś miał/a przydomek Toy Foxy, lecz dzieci rozkładały go/ją na części i źle ją składały, przez co został z niej/jegogo prawie sam endoszkielet. Zostały tylko głowa, ręce i stopa.   Zachowanie. Mangle, podobnie jak wszystkie animatorniki z FNaF 2, dąży do zabicia nas. Jej/jego lokalizacją startową jest Strefa Zabaw. Wychodzi z niej dopiero od nocy drugiej. Jej/jego droga do nas jest następująca: Kącik Zabaw -> Kącik Nagród -> Pokój Gier -> Korytarz Główny -> Pokój Przyjęć 1 -> Pokój Przyjęć 2 -> Prawy Szyb Wentylacyjny -> Biuro. Kiedy wejdzie do Wentylacji, możemy usłyszeć dziwne dźwięki. Po rozkodowaniu możemy usłyszeć komunikat policyjny. Gdy go usłyszymy, musimy nałożyć maskę, ale nie możemy jej za wcześnie zdjąć, bo inaczej Mangle zacznie zwisać i dostaniemy jumpscare.    

vJulkaa_

vJulkaa_

 

✖ Opis Foxy ✖

Hejko! Mam dziś dla was opis Foxy'iego z gry Five Nights At Freddy's. Wiem, niektórych to nieciekawi, ale może komuś ta gra przypadnie do gustu i przeczyta opis tego animatornika.   Foxy w Five Nights at Freddy's jest najtrudniejszy z przeciwników, ponieważ jest bardzo szybki. Odległość między naszym pokojem (biurem) a Piracką Zatoką Foxy'iego to tylko 2 pokoje. Z Pirackiej Zatoki wychodzi od 2 nocy. Ma na sobie stare, lniane spodnie. Ma dziury, gdzie część jego endoszkieletu jest widoczna, a jego szczęka jest załamana. Na prawej dłoni ma on hak, a na oku ma opaskę, jak każdy pirat. Opaska podnosi się w chwili, kiedy nas atakuje. Wygląd. Foxy ma uzębienie, które jest bardzo ostre, podobno jego zęby są najostrzejsze ze wszystkich animatorników. Wyglądają one jak rzeczywiste kły, a u innych zęby wyglądają jak u roślinożerców. Foxy niektóre żeby ma złote, tak jak prawdziwy pirat. Lokacje (miejsce, gdzie zazwyczaj na początku gry jest Foxy). Foxy w przeciwieństwie do innych animatorników potrafi biegać. My możemy to zauważyć na kamerach. Foxy zazwyczaj jest w Pirackiej Zatoce, lecz potem zaczyna do nas biec. Biegnie do nas przez Zachodni Korytarz, ale możemy zapobiec naszej śmierci zamykając Foxy'iemu drzwi. Jeżeli tego nie zrobimy, animatornik nas dopadnie i natychmiastowo zabije. Zachowanie Foxy'iego. Foxy jest zazwyczaj trudnym, jak i agresywnym przeciwnikiem. Nie możemy za często na niego patrzeć, ale też nie za rzadko. Jeżeli zdążymy zamknąć drzwi przed wbiegnięciem Foxy'iego do naszego biura, animatornik zacznie stukać w nasze drzwi, co powoduje utrate energii. Może się zdarzyć tak, że będzie bug i nadal będziemy słyszeć uderzenia Foxy'iego w nasze drzwi, kiedy go już nie będzie. Możliwe jest to, że kiedy nastąpi uderzenie, Foxy wróci za kurtynę do Pirate Cove (Pirackiej Zatoki).   Zdjęcia Foxy'iego. Następny wpis będzie o animatorniku (również z tej gry FNAF) Funtime Foxy. Tyle ode mnie, cześć!  

vJulkaa_

vJulkaa_

 

💕 Pomysły 💕

Hejko, Mam mało pomysłów na bloga, chciałabym, abyście wybrali temat następnego wpisu na ten blog. Oto pomysły wymyślone przeze mnie: Opisy gry typu FNaF (Five Nights At Freddy's), Opowiadania, O moim tygodniu.   Jeżeli macie jakies inne pomysły na następny wpis to piszcie w komentarzach na dole. Jeżeli mam coś nie tak z ortografią to przepraszam, piszę na telefonie.

vJulkaa_

vJulkaa_

 

♥ Q&A - Odpowiedzi ♥

Hejko ! Wczoraj postanowiłam zrobić Q&A. Wczoraj zadawaliście mi pytania, a dzisiaj na nie odpowiadam (miało być do 14 stycznia, ale jest ich tak dużo, że masakra xD).   Pytania od __SZA__: 1. Co cię interesuje? Interesuje się malowaniem oraz graniem. 2. Ile masz lat? Obecnie mam 13 lat, rocznikowo 14. 3. Czego się boisz? Boję się Busza i Dominisia XDD. 4. Drugie imię? Nie mam. 5. Ulubiony kolor? Niebieski! 6. Ulubiony owoc? Mandarynka. 7. Ulubiony sport? Łyżwy i rolki. 8. Filmy czy seriale? Filmy!!! 9. Ulubiony film? Ym nie mam ulubionego. 10. Ulubiony serial? Też nie mam. 11. Co robisz? Siedzę i odpisuję na wasze pytania. 12. Ile miałaś lat kiedy dowiedziałaś się że święty mikołaj nie istnieje? 10 chyba. 13. Ulubiona piosenka? Ojoj... trudno będzie mi wybrać... chyba Little do you know czy coś takiego . 14. Do której klasy chodzisz? Do siódmej. 15. Kolor włosów? Brąz :C 16. Kolor oczu? Brąz... 17. Ulubiony przedmiot? Anglik 18. Imię pierwszej miłości? Mrmr XDD Rafał. 19. Imię crasha? Zależy czy w realu czy w mc xD. W realu nie mam, w mc Szeryfek ;3. 20. Jesteś rasistką? Nie XD. 21. Umiesz pływać? Umiem. 22. Lubisz tańczyć? Lubię. 23. Ulubiony kolor? Było już xD 24. Ulubiona emotka? . 25. Ulubiony zespół muzyczny? Nie mam xD. 26. Ulubiona nuta? Znowu nie wiem... Sweet But Psycho? XD 27. Czytasz książki? Tak, mam całą dużą półkę xD. 28. Jakie książki lubisz? Przygodowe :3. 29. Kręcone czy proste włosy? Proste B). 30. Kolor ścian w pokoju? Kremowo-różowe.   Pytania Koasa: 1. Jak o mnie myslisz? Dobrze.
2. czy myslisz o mnie jak o przyjacielu koledze wrogu czy nikt ważny?  Przyjacielu.
3. twój ulubiony film Serial i Anime ?? Nie mam lol xD.
4. twoji ulubieni bohaterzy z kreskowek seriali Anime filmów? Teito xD.
5. jaka jest twoja ulubiona rzecz? W sensie w szkole? Jak tak to Angielski.
6. jaki byś chciała mieć prezent ?? taki od serca. Hm... nowy komp!!
7. lubisz długie włosy czy wolisz krótkie? Długie.
8. Jaki jest twój ulubiony kolor włosów i czy podoba ci sie aktualny twój ? Brązowy i mi się nie podoba...
9. kogo najbardziej lubisz? Koasa, a kogo!
10. kogo najbardziej kochasz? Szeryfka!   Pytania qnowka: Ile masz lat? 13, rocznikowo 14. Ulubiony film? A serial? Nie mam ;c. Ulubiony kolor? Blu. Ulubiony przedmiot szkolny? Anglik Masz rodzeństwo. Jak tak to ile i kogo? Mam jedną siostrę o imieniu Lena, która mnie denerwuje. Marka i model telefonu? Samsung A5. Lubisz pisać bloga? Uwielbiam. Masz 2 imię? Jeśli tak, to jakie? Nie mam. Podoba ci się twoje imię? Jeśli nie, to na jakie byś je zmieniła? Podoba mi się, ale gdybym miała zmienić to Monika. Ulubiony gatunek (książki, filmu)? Przygodowy. Lubisz swoją miejscowość? Lubię. Lubisz mnie? Uwielbiam .   Pytania Majkah (zabije cię potem): 1. Lubisz żuć gumę? Kocham :3. 2. Marka telefonu? (wcale jej nie znam cniee) No wcalee, Samsung A5. 3. Jak ma na imię osoba, której najbardziej nie lubisz? Mateusz (ty wiesz o jakiego Mateusza chodzi ). 4. macOS czy windows? Windows. 5. Sok czy woda? Woda. 6. Ulubiony owoc? Mandaryna. 7. Ulubiony kolor? Niebieski!!! 8. Masz rodzeństwo? (Tego też nwm xD). JAK TO NIE WIESZ?!?! Spotkałyśmy się przecież! Mam -,- xD. 9. Szeryf czy qnowek? ZABIJE!!! XD ajm sori, ale Szeryf. 10. Jakie przedmioty w szkole wydają ci się najmniej przydatne w życiu? Mh... nie wiem w sumie xd. 11. Lubisz anime? Lubię. 12. Wyjechać za granicę czy zostać tam gdzie jesteś? Zostać. 13. Apple vs Samsung? Apple ;c. 14. Co najbardziej lubisz kupować? CIUSZKI! 15. Masz jakieś fobie? Jeśli tak, to jakie? Nie mam. 16. Co o sobie sądzisz? Mh.. że jestem egoistką. 17. A o mnie? XDD Jesteś super. 18. Ulubiona polska piosenkarka/piosenkarz? Dawid Podsiadło. 19. A zagraniczny/a? Billie Elish. 20. Lubisz pić herbatę? Jeśli tak, to jaka jest Twoja ulubiona? Lipton. 21. Jak chciałabyś mieć na imię? Monika. 22. Ile masz cm wzrostu? 156cm. 23. A rozmiar buta? xD 37. 24. Rolki czy rower? Rolki. 25. Jaki jest Twój ulubiony sport? Rolki i łyżwy. 26. W jakie gry po za mc grasz? BlockStarPlanet. 27. Psy czy koty? Psy. 28. Szklanka jest w połowie pełna, czy pusta? ;o Pusta :C. 29. Picie gazowane czy niegazowane? Gazowane. 30. Szklanka czy kieliszek? Do szklanki można więcej nalać B). 31. Złoto czy srebro? Złoto. 32. Czy czy vs? XD................ 33. Kubek czy szklanka? Szklanka 34. Twoja ulubiona liczba? 22. 35. Wierzysz, że piątek 13 jest nieszczęśliwym dniem, a może uważasz, że jest on wyjątkowo szczęśliwym? Szczęśliwym. 36. Jesteś chrześcijanką, ateistką, a może innej religii? Nie powiem XD. 37. Masz jakie zwierzaki? Mam pieska o imieniu Mika. 38. Jakiej firmy buty najbardziej lubisz nosić? ADIDAS I NIKE!!! 39. Czytać coś, czy pisać? Pisać. 40. Wolmo czy szypko? (w szybko jest błąd specjalnie, żeby nie było) Wolmo! 41. Zimno czy ciepło? Ciepło. 42. Słodkie czy kwaśne? Kwaśne. 43. Gorzkie czy przesolone? ;oo Gorzkie. 44. Jest w Tobie coś niezwykłego? Jeśli tak, to co? xD To, że jestem optymistką. 45. Masz jakieś swoje dziwne nawyki? Nie mam xD. 46. Ferie czy wakacje? (Tu nie chodzi mi o długość, tylko czy wolisz mieć wolne jak jest zimno, czy jeżeli jest ciepło) Wakacje. 47. Masz jakieś media społecznościowe po za snapem? Forum! xD Nie mam. 48. Jakbyś miała wybrać sobie dowolną rzecz do 10k, to co by to było? Komputer, psc. 49. Jakie masz oceny na koniec roku? xD Możesz na pv podesłać jak coś. 6 z: polaka, anglika, wychowania fizycznego. 5 z: Matmy, religii, muzyki, informatyki. 50. Lubisz tego całego tiktoka co teraz taki fejmowy jest? Nie za bardzo xD.  

vJulkaa_

vJulkaa_

 

♦ Pytania Q&A ♦

Hejko Postanowiłam zrobić Q&A, żebyście się czegoś o mnie dowiedzieli. Pytanka można dawać do jutra, na wszystkie będę odpowiadać w innym wpisie.   Tyle ode mnie, baju ;3.

vJulkaa_

vJulkaa_

 

[*] Wpisik [*]

Hejka! Obiecałam wam, że w piątek/sobotę wstawię jakiś wpisik, także proszę XD. Wpis został stworzony w szkole i trochę na spontanie. Jest on krótki, ale opisuje mój dzień w szkole. Miłego czytania ;3.   Jest piątek. Mam dzisiaj sześć lekcji, z czego pierw miałam Angielski. Czytaliśmy tekst (mieliśmy go przeczytać w domu kilka razy, czego nie zrobiłam XD). Szczerze, bałam się, więc na szybko sobie przeczytałam. Okazało się, że czytały te osoby, które się zgłaszały (XDD). Na przerwie grałam się z przyjaciółmi (w butelkę oczywiście xD), kiedy coś mi się stało w szyję. Nie poszłam do pielęgniarki bo uważałam, że za chwilę przestanie. Na polskim wszyscy czytaliśmy lekturę, która moim zdaniem była nudna. Następnie miałam informatykę, na której szukaliśmy życzeń na Nowy Rok. Nudziło mi się. Po informatyce miałam wychowanie fizyczne. Nie ćwiczyłam z powodu wielkiego bólu, dlatego siedziałam na ławce wraz z panią i moją koleżanką, która nie miała stroju na W-F. Gdy wróciłam do domu zaczęłam odrabiać lekcje. Do odrabiania miałam tylko angielski, dlatego od razu po odrabianiu zaczęłam pisać ten wpisik.     Nie opisywałam lekcji, na których praktycznie NIC nie robiliśmy... Pisałam na telefonie, bo obecnie na komputer będę mogła wejść około 17-18, a chciałam jak najszybciej wam coś wstawić.    

vJulkaa_

vJulkaa_

 

-> Powracam! <-

Hejka Misie moje! Jak wiecie, miałam przerwę od pisania bloga, ponieważ nie miałam czasu i weny. Ale jak widać po tytule, powracam do pisania! Postaram się napisać coś do piątku (jutra) bądź soboty. Napisze jakieś krótkie opowiadanie na Nowy Rok (który już jest, ale ci XD). Bajo! 😄    

vJulkaa_

vJulkaa_

 

[] Przerwa []

Cześć! Jak już widać po tytule, robię sobie przerwę. Dlaczego? Już tłumaczę. Niestety nie mam czasu na pisanie wierszy itd, ponieważ mam za dużo nauki, a w tym tygodniu miałam 3 sprawdziany. Na szczęście, 3 to maksimum ;-;. Po mojej przerwie na 100% pojawi się jakiś wierszyk o Mikołaju :).                                                                                                      Pozdrawiam,                                                                                                             Juliusz aka Julka *xD*.

vJulkaa_

vJulkaa_

 

Wstępik :3

Czeeeeść!! Witajcie wszystkie misiaczki! Oto mój pierwszy wpis na bloga!  Blogi u mnie będą się pojawiały w zależności od długości wiersza/pamiętnika, ale myślę, że blogi będą co 2-3tygodnie. W następnym blogu pojawi się jakiś krótki wierszyk.    To na tyle z tych ,,Informacji" xD Czeeść!    

vJulkaa_

vJulkaa_